Аеронавігація та повітряний рух ІІІThumb               3Аеронавігація та повітряний рух 3

1. Пояснити, який вплив в летунстві мають  атмосферний тиск, температура, вологість, хмари,  вітри та опади. Правильно пояснити одне  повідомлення погоди.

2.
Відбути хоча б одну повітряну подорож в ролі  навігатора або помічника навігатора. Провести  дискусію з гуртком на тему підготовки та проведення цієї подорожі. Запланувати в деталях подорож малим літаком довільного типу на віддаль не менше 160 км. За допомогою повітряних карт і летунських повідомлень про погоду подати: напрям, швидкість, вживання палива, час лету, дороговкази, стан летовищ, околиці, де є небезпечна погода і т. п.

3.
Назвати три види повітряних карт та пояснити символи, уживані на них.

4.
Перерахувати та пояснити помилки, які трапляються при користуванні альтометром, вказівником повітряної швидкості та магнетичним компасом.

5.
Пояснити різницю в утриманні повітряної дороги за допомогою пілотажу, обчислення віддалі від останнього знаного пункту, радіо.

6.
Правильно застосовувати передавач та виявити знання закликів і відповідей при небезпеці.

7.
Пояснити потребу і дію жароінструментів при леті.
 
Вмілість розробили ст.пл. Назар Костів, ст.пл.вірл. Наталя Козак і ст.пл.вірл. Христина Борщкод на badgecraft.eu: upu_atpr3

Інструктор володіє вмілостями Аеронавігація та повітряний рух 1,2,3, або відповідний сертифікат.За вашим запитом не було знайдено жодного інструктора