Впоряд ІІВиконати А або Б
А. 1. Здобути вмілість "Впоряд І"
2. Вміти надавати команди впоряду на місці з правильною інтонацією: позір, збірка, струнко, спочинь, зміни ногу, свобідно, до звіту глянь, на прапор глянь, почесть дай, прямо глянь, праворуч, ліворуч, обернись, до молитви, по молитві, до правого/лівого рівняйсь, на стан відчисли, розхід, вернись, у 1/2/3 лаву/ряд ставай.
3. Вміти виконувати та надавати команди впоряду в русі: ходом руш, свобіно, на місці ходом руш, на місці стій, праворуч, ліворуч, обернись, направо/наліво заходь, прямуй.
4. Знати та вміти виконувати впоряд хорунжих з курінним прапором.
5. Знати впоряд з палицею і вміти виконувати та надавати такі накази: струнко, спочинь, свобідно, на плече, до стопи, почесть дай, до молитви, по молитві, праворуч, ліворуч, обернись.
6. Провести повне відкриття та закриття дня, акції або табору для гуртка, куреня або вишколу (за наявності щогли та без неї)
7. Провести гутірку "Впоряд на місці" для гуртка чи куреня (вона має містити практичну й теоретичну частини, тривати не менше 20 хв, по закінченню гутірки усі учасники повинні опанувати основні впорядові постави, а також вільно виконувати й надавати базові накази).

Б. Пройти вишкіл "Школа Впоряду", який проводить Крайова референтура Почесної Варти з вислідом не нижче, ніж "дуже добре".

Даний розділ ще не є заповнений інформацією!Ім'я користувачаАватарЕл. адресаСтаницяОкругаРекомендований
Христина БортникThumb 288ed652 84db 483d 8fdc ceb10475f972khry ⚜ st ⚜ ⚜ ja ⚜ 14 ⚜ ⚜ ⚜ ⚜ @gmail. ⚜ comЛьвівЛьвів
Тарас ІщикThumb 323taras.ish ⚜ chyk@gmail.comЛьвівЛьвівська
Оксана МолдавчукThumb   .  .                 ⚜ oksan ⚜ ⚜ a ⚜ .moldavchukphd@gmail. ⚜ comКиївКиївська