Дельтапланеризм - ІІІ проба1.         Виконати самостійний заліковий політ на дельтаплані по прямій довжиною не менше 50 м, (вітер до 8 м/с, висота старту до 200 м).

Умови виконання:

2.         Закінчити навчальну підготовку по дельтапланеризму та отримати оцінку не нижче ніж «добре».

3.         Мати допуск на виконання польотів в простих метеоумовах на стартах з перепадом висот до 100 м (вітер до 8 м\с , пориви до 2 м\с, «термічка» - слабка, видимість добра).

4.         Провести один льотний день на літовищі в якості керівника польотів або його замісника і провести самостійно розбір польотів по завершенню кожного польоту або всього льотного дня. Або бути два дні інструктором на летунській ділянці.

5.         Пояснення до т. П. п.:

-      виконати посадку проти вітру на ноги

-      Можливе виконання польоту за допомогою засобів механізованого старту (лебідка).

-      Відбуття одного дня керівником польотів або двох днів інструктором летунської ділянки здійснюється під контролем дійсного КП і всіх інструкторів летунських ділянок на летовищі.

-      Розказати про виконання вимушеної посадки, забезпечення безпеки людей на посадці. Вихід до найближчого населеного пункту і повідомлення про своє місце знаходження пошукову групу і керівника польотів.

-      За бажання пілота можлива заміна залікової вправи на вправу вищої складності за умови наявності допуску на виконання вправи та згоди перевіряючого інструктора.

Даний розділ ще не є заповнений інформацією!За вашим запитом не було знайдено жодного інструктора