Правник - ІІ пробаThumb

1.           
Обговори ДВІ РЕЧІ з наступного переліку:
a.      Кодекс імператора Юстиніана, кодекс Хаммурапі, Велика Хартія Вольностей 1218 року, Конституцію Війська Запорозького Пилипа Орлика
b.      Розвиток судової системи в Україні
c.      Розвиток системи суду присяжних
d.      Два відомі судові процеси з історії
2.            Розкажи, що таке:
-        цивільне право
-        адміністративне право
-        господарське право
-        кримінальне право
-        міжнародне право
Поясни основні відмінності між ними. Подай приклади кожного з них.
3.            Запитай 5 людей (не більше 1 з кола своєї сім’ї) про роль працівників правоохоронних органів у суспільстві. Обговори з ними їхні відповіді. Сконстатуйся з таким працівником у своїй околиці і розпитай про його обов'язки та сферу відповідальності. Прозвітуй впоряднику і гуртку про зібрану інформацію.
4.            Розкажи про кілька законів, які було прийнято для захисту споживачів та надавачів(продавців) товарів і послуг. Розкажи про кілька організацій, які надають допомогу споживачам.
5.            Зроби ОДНЕ з наступного:
a.      Відвідай відкрите засідання загального, господарського або кримінального суду. Напиши 250 або більше слів про те, що ти побачив.
b.      Сплануй та проведи імітацію судового процесу зі своїм куренем чи шкільним класом. Після завершення процесу, обговори його зі своєю групою.
6.            Домовся про зустріч з юристом, який працює на підприємстві, у банку, або у державній організації. Дізнайся про його обов'язки та сферу відповідальності. Обговори з інструктором цю інформацію.
7.            Поясни різницю між юристом, адвокатом і юрисконсультом в Україні. Поясни вимоги для отримання свідоцтва про право на заняття адвокатською діяльністю в Україні. Опиши як відбувається процес призначення суддів в Україні.
8.            Склади перелік 15 посад, які мають якесь відношення до юриспруденції чи юридичних процесів. Розкажи, які з них тобі більше подобаються. Чому?
9.            Розкажи куди люди можуть звернутися по правову допомогу, якщо вони не спроможні оплатити юридичні послуги. Розкажи що ти можеш зробити, якщо ти спроможний оплатити юридичні послуги, але не знаєш жодних юристів в своїй околиці.
10.          Обговори зі своїм впорядником важливість ДВОХ з нижченаведених позицій:
a.      Екологічне право
b.      Договір про принципи діяльності держав з дослідження і використання космічного простору, включаючи Місяць та інші небесні тіла
c.      Авторське право та його захист в мережі Інтернет
d.      Патентне право
e.      Законодавство про недоторканність приватного життя
f.       Міжнародне право
g.      Податкове право
h.      Закон України про ОСББ
i.       Закон України про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей

Даний розділ ще не є заповнений інформацією!Ім'я користувачаАватарЕл. адресаСтаницяОкругаРекомендований
Тарас ІщикThumb 323taras.ishchyk@gma ⚜ i ⚜ l.c ⚜ omЛьвівЛьвівська