Безпека ІІ пробаThumb

1.           
Поясни, що таке безпека і, що значить бути в безпеці. Тоді підготуй матеріали, які міститимуть:
a.      Газети та інші розповіді, факти, і статистичні дані, щоб показати поширені типи і причини травм у побуті та на робочому місці, і яким чином цих травм можна було запобігти.
b.      Газети та інші розповіді, факти, і статистичні дані, що описують загальні види злочинів і як не стати жертвою злочину.
c.      Дані щодо частоти нещасних випадків і злочинів у твоєму регіоні.
d.      Абзац або більше, написаний тобою, з поясненням, як серйозна пожежа, нещасний випадок, чи злочин може змінити твоє сімейне життя.
e.      Техніку безпеки, що використовується твоєю сім'єю, наприклад, техніка безпеки при керуванні автомобілем або в роботі з пристроями, щоб запобігти травмам або допомогти в разі надзвичайної ситуації.
2.            Виконай наступне:
a.      Використовуючи контрольний перелік безпеки, зробити перевірку вашого будинку. Поясни небезпеки знайдені і як вони можуть бути виправлені.
b.      Оглянь або розробити план евакуації твоєї родини в разі пожежі в вашому домі. Коли ти розробиш план евакуації, поділитися з ними інформацією про загальні причини пожежі в будинку, такі як куріння, приготування їжі, опалення, і свічки.
3.            Виконай наступне:
a.      Обговори на сходинах, який твій внесок у власну безпеку, безпеку твоєї сім'ї, і безпеку твого міста.
b.      Розкажи членам своєї родини, як захистити себе і свій будинок від аварій, пожеж, крадіжок, грабежу і насильства.
c.      Обговоріть на сходинах про онлайн-безпеку. Поясни, що можна зробити, щоб запобігти крадіжці персональних даних.
d.      Як розпізнати насилля над дитиною.
4.            Покажи своїй родині аварійні виходи в різних громадських будівлях (наприклад, театр, будівля місцевої ради, бібліотека, супермаркет, торговий центр, або церква) які використовуються в разі виникнення надзвичайної ситуації. Навчи свою сім'ю, що робити у випадку, якщо вони повинні залишатись або евакуюватись з громадського місця.
5.            Склади план, щодо запобігання аварій на п'ять сімейних заходів поза домом (наприклад в церкві, театрі, на пікніку, пляжі, і під час подорожей). Кожен план має включати в себе аналіз можливих небезпек, пропоновані дії, щоб виправити небезпеки і причини корекції, які ти пропонуєш в кожному плані.
6.            Сплануй і реалізуй проект по забезпеченню безпеки, для твого будинку, школи, церкви, місця роботи, або міста.
7.            Виконай ОДНЕ з наступного:
-       Дізнайся про три кар'єрні можливості в галузі безпеки. Вибери одну професію і дізнайся про освіту, навики та досвід, необхідні для неї. Обговорити цей вибір на сходинах, і поясни, чому ця професія може тебе зацікавити.
-       Візьми інтерв'ю у людини, яка працює в галузі безпеки, дізнайся де вона вчилась, які додаткові курси чи тренінги проходила і які перспективи цього напрямкукод на badgecraft.eu: upu_bezpeka

Даний розділ ще не є заповнений інформацією!Ім'я користувачаАватарЕл. адресаСтаницяОкругаРекомендований
Євген МиколишинThumb default ⚜ ge ⚜ ⚜ rw ⚜ o ⚜ lf201 ⚜ 0@gma ⚜ il ⚜ .c ⚜ omЛьвівЛьвівська
Андрій МартинишинThumb me plastmartyny ⚜ s ⚜ hy ⚜ n@ ⚜ gm ⚜ ail ⚜ .comЗолочівЛьвівська