Безпека руху ІІІ пробаThumb

1.           
Виконай наступне:
a.      Опиши топ 10 помилок, які часто роблять водії-новачки. Назви документи, які повинен мати при собі водій коли він за кермом.
b.      Опиши, як алкоголь та інші наркотики впливають на людський організм, і чому ніколи не можна вживати алкоголь і керувати автомобілем, або їхати перебуваючи під впливом будь-яких психотропні речовини, у тому числі ліків, які відпускаються за рецептом, ліків від застуди, та заборонених препаратів. Який допустимий вміст алкоголю в крові людини для керування автомобілем і які штрафні санкції за водіння в стані алкогольного сп'яніння або водіння в нетверезому стані.
c.      Опиши, як мінімум чотири, фактори, які враховуються при проектуванні дороги або шосе. Поясни, як дорожні небезпеки і стан доріг сприяють виникненню і серйозності дорожньо-транспортних пригод.
d.      Поясни, чому водію, який втомлюється або відволікатися не слід керувати автомобілем. Назви п'ять речей, які можуть відволікати водія, поясни, як вони водія сприяють дорожньо-транспортним пригодам, і розкажи, як водії можуть звести до мінімуму відволікаючі чинники.
2.            Виконайте наступне:
a.      Продемонструй, як правильно пристібатись поясним і плечовим ременем безпеки. Поясни, чому важливо для водіїв та пасажирів користуватись ременями безпеки.
b.      Назви п'ять засобів безпеки в автомобілях, крім поясів безпеки. Опиши кожен об'єкт, як він працює, і який внесок робить у загальну безпеку.
3.            Виконай наступне:
a.      Використовуючи ваш сімейний автомобіль або інший транспортний засіб, продемонструй, що всі вогні та освітлювальні системи в автомобілі працюють. Опиши функцію і поясни, чому кожен тип світла має важливе значення для безпечного водіння.
b.      Використовуючи ваш сімейний автомобіль або інший транспортний засіб, продемонструй, як перевіряти тиск у шинах і визначити правильний тиск для автомобіля. Поясни, чому правильний тиск в шинах важливий для безпечного водіння.
c.      Продемонструй метод для перевірки протектора шини. Поясни, чому протектор шин важливий для безпечного водіння.
d.      Продемонструй тест на очищення вітрового скла, якщо лобове скло буде повністю чисте, значить щітки добрі, якщо не повністю, то щітки повинні бути замінені. Опиши випадки при гарній і поганій погоді, коли щітки важливі для безпечної їзди.
4.            Виконай наступне:
a.      У місці, подалі від дорожнього руху, відзнач відстань, яку автомобіль поїде протягом часу, необхідного для прийняття рішень і реакції, і гальмівний шлях необхідний для зупинки автомобіля на швидкості 40, 60 і 90 км/год на сухій, рівній поверхні. Обговори, як фактори навколишнього середовища, такі як погана погода і дорожні умови впливають на відстань.
b.      Продемонструй різницю у видимості в нічний час між велосипедистом і вершником (або пішоходом) з освітленням, які носять світловідбиваючі матеріали і велосипедистом і вершником (або пішоходом) без освітлення, одягнених у темний одяг, без світловідбиваючого матеріалу.
c.      Поясни, як колір і форма використовується, щоб допомогти учасникам дорожнього руху розпізнавати і розуміти інформацію, представлену на дорожній розмітці та на дорожніх знаках. Поясни мету різних типів знаків, сигналів, і маркувань тротуару.
d.      Опиши, як мінімум три, приклади правил дорожнього руху, які застосовуються до водіїв транспортних засобів, які повинні виконувати також велосипедисти.
5.            Виконай ОДНЕ з наступних завдань:
a.      Візьми інтерв'ю у співробітника патрульної поліції, щоб визначити три проблеми безпеки дорожнього руху, які найбільше турбують. Обговори на сходинах можливі шляхи вирішення однієї з цих проблем.
b.      Використовуючи Інтернет, відвідай п'ять веб-сайтів, які спеціалізуються безпекою дорожнього руху. На сходинах обговори те, що ти дізнався.
c.      Ініціюй і організуй акцію, щоб продемонструвати важливість безпеки дорожнього руху.
d.      У супроводі дорослого і приятеля, вибери безпечне місце, щоб три дні спостерігати за рухом транспорту на регульованому перехресті, в різний час доби, протягом 30 хвилин кожного разу. Досліди такі порушення, як проїзд на червоне світло або використання ременів безпеки. Підрахуй кількість порушень або число водіїв не пристебнутих ременем безпеки. Запиши вік водія (молодий чи старший), стать (чоловік чи жінка). Визнач відсоток порушень відносно загальної кількості водіїв. Обговори результати на сходинах.

Даний розділ ще не є заповнений інформацією!Ім'я користувачаАватарЕл. адресаСтаницяОкругаРекомендований
Євген МиколишинThumb defaultgerw ⚜ olf201 ⚜ 0@gm ⚜ ail.comЛьвівЛьвівська
Назар СтарушокThumb  dsc0006nazarstarushok@gm ⚜ ail.comЛьвівЛьвівська
Андрій МартинишинThumb me plastma ⚜ rtyny ⚜ shyn@g ⚜ ⚜ mai ⚜ ⚜ l.c ⚜ omЗолочівЛьвівська