Дельтапланеризм 3Thumb         3Дельтапланеризм 3

1. Виконати самостійний заліковий політ на  дельтаплані по прямій довжиною не менше 50 м, (вітер до 8 м/с, висота старту до 200 м).
 
Умови виконання: 
2. Закінчити навчальну підготовку по   дельтапланеризму та отримати оцінку не нижче ніж  «добре».

3.
Мати допуск на виконання польотів в простих метеоумовах на стартах з перепадом висот до 100 м (вітер до 8 м\с , пориви до 2 м\с, «термічка» - слабка, видимість добра).

4.
Провести один льотний день на літовищі в якості керівника польотів або його замісника і провести самостійно розбір польотів по завершенню кожного польоту або всього льотного дня. Або бути два дні інструктором на летунській ділянці.

5.
Пояснення до т. п. п.:

a)
виконати посадку проти вітру на ноги

б)
Можливе виконання польоту за допомогою засобів механізованого старту (лебідка).

в)
Відбуття одного дня керівником польотів або двох днів інструктором летунської ділянки здійснюється під контролем дійсного КП і всіх інструкторів летунських ділянок на летовищі.

г)
Розказати про виконання вимушеної посадки, забезпечення безпеки людей на посадці. Вихід до найближчого населеного пункту і повідомлення про своє місце знаходження пошукову групу і керівника польотів.

ґ)
За бажання пілота можлива заміна залікової вправи на вправу вищої складності за умови наявності допуску на виконання вправи та згоди перевіряючого інструктора.

Вмілість розробив ст.пл. Сашко Крисілич, ЧоК

Інструктор володіє вмілістю Дельтапланеризм 3, або відповідний сертифікат.Ім'я користувачаАватарЕл. адресаСтаницяОкругаРекомендований
Ольга МихальськаThumb        2015 11 09  17.15.42 ⚜ o ⚜ lya ⚜ ⚜ .m ⚜ ychals ⚜ ka@pl ⚜ ast. ⚜ or ⚜ ⚜ g ⚜ ⚜ .uaМиколаївЛьвівська
Красілич ОлександрThumb defaultskpi ⚜ ⚜ lo ⚜ t1@g ⚜ mail.com--Івано-Франківськ