Спеціалізація Рольового руху


«Своєю діяльністю Ви допомагаєте дітям побачити казку. Ви є частиною тієї казки»

                                                                                                   Р. Задорожній


Рольова гра - RPG (англ. Role-playing game) - гра розважального характеру, в якій учасники приймають певні ролі та колективно створюють історію або слідують уже існуючій (зазвичай із фантастичних творів або фільмів), 
у вигаданих ситуаціях діючи відповідно до своїх ролей. 
Учасники приймають рішення, спираючись на словесний образ свого персонажа, а дії завершуються успіхом чи невдачею згідно визначеній системі правил, норм та принципів. У межах правил гравці можуть вільно імпровізувати; їхній вибір у кожній ситуації формує інсценування та результат гри. Гра відбувається у світі, який значним чином впливає на перебіг подій. Майстер гри (англ. Dungeon Master - DM або Game Master - GM) пропонує гравцям сюжет, розділений на модулі, вибір раси та рольову систему розвитку персонажів, їх уміння тощо. 
Головна мета рольових ігор - отримання задоволення від самого процесу гри. Це фундаментально відрізняє рольову гру від настільних, теренових, спортивних та інших, не таких динамічних ігор. Рольова гра базується не на протистоянні, навпаки, вони більше зближують людей у спілкуванні. Типова рольова гра більш сприяє до бажання грати разом, а не поодинці. 
Інформація востаннє оновлена 18 листопада 2017
«Скобиний лет» — Третя проба УПЮ (16-18 років)— ступінь пластуна-скоба (пластунки-вірлиці). Ця проба не містить жодних конкретних вимог, які слід виконати. Натомість пластун має зреалізувати 9 тематичних проектів, результатом котрих буде позитивний ефект для Пласту чи суспільства. Третя проба — засіб реалізації мети Пласту з підготовки свідомих, відповідальних і повновартісних громадян, провідників суспільства.

Інформація востаннє оновлена 18 листопада 2017

Головною діяльністю «Ордену Христоносців» в Україні є організація і проведення таборів, вишколів та акцій. Більшість членів куреня є професійними інструкторами з історичної реконструкції, вогняного шоу, історичного фехування, рольової гри. Щовесни курінь проводить вишколи «Рольовик», «Вогняне шоу». Щозими проводяться «Зимовий табір». На цих акціях юнацтво дізнається більше про рольову гру, здобуває необхідних навичок та вмінь, і навчається бути частиною рольової гри.  

Крім цього курінь "Орден Хрестоносців" розпочав новий проект ТАВЕРНА "Веселий Віслюк". Це є клуб любителів ігор, які мають регулярні зустрічі, однакові зацікавлення і цінності, хочуть весело та з користю провести для себе час. Сюди можна приходити як одному, так в колі друзів у великій компанії, приходити разом з племінниками, дітьми, або разом з батьками. Ігри є настільки різноманітними, що зацікавлять будь кого, і немає значення чи тобі 5 років, чи 55. 

У нашій ТАВЕРНІ 

ви матимете змогу побавитись в улюблені забави, помірятись своїм ігровим вмінням з іншими учасниками та віднайти собі компаньйонів на широких просторах численних настолок. Тому всіх бажаючих запрошуємо до компанії відчайдухів та запеклих ігроманів! А можливо саме тобі посміхнеться Фортуна і ти станеш чемпіоном нашого клубу по саботуванню інших чи навіть АрхіМанчкіном?!)

Підсумком річної діяльності є табір історичної стилізації «Світанкові Віхи», що користується неабиякою популярністю серед юнацтва. Сюди учасників … та що казати, слова учасниці краще опишуть легендарний дух табору.

Оксана Дорошкевич, спогади про "Світанкові Віхи 9: Хокку невідомого самурая"

« Хто сказав що машини часу не має ?! Старшопластунський курінь " Орден Хрестоносців" кожного року розробляє маршрут в минувшину . Цього року ми мали можливість злітати в Середньовічну Японію … За цих 14 днів я зануритися з головою у період Муроматі . Мала можливість побитися на класичних японських мечах , побувати на чайній церемонії і скуштувати смачнющий чайок, попробувати медитацію з чашами , по-фехтувати на ножах і навчитися прийомчикам самооборони, відчути дух музики на …. І як можна не згадати про рольову гру ?) …дійсно поринула у новий світ, проходила шлях самурая , билася за честь і отримала благословення Міко Сана і його слова : " Ім"я , честь і вірність " – в’їлися в моїй голові і в моєму серці. Крім цього всього було безліч цікавих моментів : алярми-пошуки фрісбі-кришки від казана , баньки з чайочком, чудові кудряшки Кецеро, і куча бід на голову мого семпая Ашікаге - пробач ще разочок , а ще Хатімото ти тоже пробач , ти сам знаєш за що. Оди, імпрезки і хоку . Бій зі сеструхою , напухлий палець , бій на баранах зі спальником , присяди в н-кілограмовій кольчузі і накачані ноги. Кіно-вечори , бали-маскаради та дискотека.Чудові амулети з глини , які на жаль забула на таборі (ручки-пера , декупаж . А ще , як же не згадати про злюку Ода Сана, крутий бунчужний , друг і просто веселун , який піднімав нам настрій своїми шутеїчками . Ех як же шкода що ці два тижні пролетіли мов два дні . Дуже за всіма сумую , чекаю на найближчу зустріч і дякую всім хто творив цей табір , ви найкращі чесно- чесно .»Інформація востаннє оновлена 18 листопада 2017

Thumb

Мета куреня:   плекання та поширювання Християнського світогляду серед українського суспільства, пропаганда активного патріотизму, особистого духовного збагачення, духовна активізація світу і ведення нового виду пластування – Рольовий рух.

Курінь «Орден Хрестоносців» розвиває рольовий рух як окрему ділянку пластової програми та щороку провадить табір історичної стилізації «Світанкові Віхи», Зимовий табір, вишколи «Рольовик» та «Вогняне шоу».

«Атмосфера, в якій з самого початку легенда стає частиною таборового життя, яка непомітно вливається в твої думки і проявляється у вчинках, а згодом починаєш розуміти що ти стаєш її частиною, розуміти що ти сам починаєш творити легенду. Атмосфера, в якій розумієш що ти вибираєш ким хочеш бути і чого досягнути. ... атмосфера Світанкових Віх.»

Отож 5-й курінь УСП та 20-й курінь УПС ім. Митрополита Андрея Шептицького “Орден Хрестоносців” і Референтура Рольового Руху в Пласті роблять все можливе для того, щоб кожен учасник табору чи вишколу стали частиною легенди, легенди яку вони можуть створити самі.

Патрон:  митрополит Андрей Шептицький

Мережа:  https://www.facebook.com/Орден-Хрестоносців-108260835929909/

Клич:   привітання - „З Хрестом і мечем” / відповідь «За Україну»

Гасло:  "З Хрестом і мечем, за Україну"

Хустка:   чорного кольору з  хрестом білого кольору на щиті чорного кольору  вишитому на прямому куті хустки.

Рік засновання:  1946 року, у місті Траунштайн в Баварії, Німеччина.Інформація востаннє оновлена 18 листопада 2017