Спеціалізація Велосипедна


ВThumb 1146504 726601077353769 1626647565 nелосипедне пластування є однією з ділянок пластової програми для пластунів, які хочуть брати участь в заняттях, що пов'язані з велосипедом і набути знання в цій ділянці. Мета велосипедного пластування - зацікавити пластунів екологічним видом транспорту - велосипедом та навчити основ веломандрівництва.

В рамках діяльності референтури велопластування щорічно відбувається Крайовий мандрівний велотабір "Ревор"
Інформація востаннє оновлена 29 грудня 2015
«Скобиний лет» — Третя проба УПЮ (16-18 років)— ступінь пластуна-скоба (пластунки-вірлиці). Ця проба не містить жодних конкретних вимог, які слід виконати. Натомість пластун має зреалізувати 9 тематичних проектів, результатом котрих буде позитивний ефект для Пласту чи суспільства. Третя проба — засіб реалізації мети Пласту з підготовки свідомих, відповідальних і повновартісних громадян, провідників суспільства.

Інформація востаннє оновлена 29 грудня 2015

Thumb revor08Щорічно в рамках дільності спеціалізації відбувається Крайовий мандрівний велосипедний табір «РЕВОР». Щороку маршрут є змінним, але пролягає мальовними та краєзнавчими маршрутами України.

Під час Крайового мандрівного велосипедного табору «РЕВОР» учасники мають змогу ознайомитись з пам'ятками архітектури і помилуватись неперевершеними краєвидами різних регіонів України. Після проходження табору учасникам зараховують 1-у велосипедну категорію складності та 3-й розряд з велотуризму.

Учасникам другого рівня зараховують 2-у велокатегорію складності та вмілість «Інструктор веломандрівництва» на третю пробу.

Вимоги до учасників: пластуни/-нки віком від 14 до 23 років, зі ступенем учасника/ці щонайменше.Інформація востаннє оновлена 29 грудня 2015

Референт велопластування - ст.пл.скоб Назар Зелінка, ОЗО

Заступники референта велопластування - ст.пл. Ігор Ханенко, ОЗО та ст.пл. Павло Кулінець, ОЗОІнформація востаннє оновлена 29 грудня 2015