Форма здачі пластової вмілості

Твоя електронна адреса є ключем, за допомогою якого ти та інші пластуни, зможуть шукати вмілості які ти здав, перевіряти отримані відзначення за вмілості тощо. Також свме цю електронну адресу будуть використовувати інші пластові системи для отримання цих даних (напр. система третьої проби саме звідси буде отримувати дані про вмілості, які ти здобув/-ла).

Тут потрібно ввести ім'я та прізвище патрона куреня без скорочень, згідно з правописом, у родовому відмінку(напр. Івана Богуна, Героїв бою під Крутами тощо). У випадку самостійних гуртків слід ввести фразу 'самостійний гурток'.

Вводь тільки назву гуртка без будь-якої додаткової інфромації. Наприклад, якщо гурток називається "гурток число 3 Восьминоги", подай тільки назву - Восьминоги

Почни вводити назву вмілості, система запропонує варіанти сереж зареєстрованих вмілостей у випадачому списку.

Будь ласка, вкажи місцевість, де ти здав(-ла) вмілість.

Вкажи вид заходу, на якому ти здав(-ла) вмілість. Наприклад табір, змаг, вишкіл тощо.

Почни вводити ім"я інструктора. Система запропонує імена інструкторів, які моуть приймати обрану вмілість. Якщо інстуктора немає, слід посприяти його реєстрації!

Завантаж фотографію своєї посвідки на будь-який зручний для тебе сервіс (напр. Google Drive, Dropbox), де немає обмеження в часі на збереження файлу. Переконайся, що світлина є публічно доступна для перегляду та встав пряме посилання на неї в це поле.

Чи тобі сподобалося? Як би ти покращив(-ла) цю вмілість чи процес здачі. Опиши нам тут свої думки.